Tynki i gładzie

Tynkowanie to nasza druga natura. Od wielu lat specjalizujemy się w tynku maszynowym i dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie tynkować znaczne przestrzenie przy minimalnym nakładzie czasowym.

Tynki maszynowe są niezwykle popularne w budownictwie mieszkalnym oraz usługowym. Ta innowacyjna metoda znacząco przyspiesza prace wykończeniowe, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku lokali o dużej powierzchni użytkowej. Pozwala uzyskać gładkie powierzchnie ścian i sufitów, tworząc dobry, zdrowy klimat w pomieszczeniach.

QIWB oferuje wewnętrzne tynki maszynowe – gipsowe oraz cementowo-wapienne. Każdy z nich powstaje w inny sposób i sprawdza się w innych warunkach i wnętrzach. Np. tynki cementowe, dzięki swojej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, doskonale nadają się do kuchni i łazienek. Tynki cementowo-wapienne znacząco tłumią hałasy i trzymają ciepło w pomieszczeniu, natomiast tynk gipsowy przepuszcza wilgoć, co poprawia mikroklimat wnętrza.

Pamiętaj, że po położeniu tynków maszynowych niezbędne jest wykonanie gładzi – dopiero wtedy ściany i sufity nadają się do malowania. W tym wypadku również służymy pomocą, gwarantując kompleksową obsługę „od A do Z”, czyli od położenia odpowiedniego tynku na Twoje ściany, aż po fachowe wykonanie gładzi.

Kreatywność

Nieszablonowe wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb

Dlaczego QIWB?

Cenimy jakość i solidne wykonawstwo, a sztuka budowlana nie ma przed nami tajemnic. Na każdy lokal, który bierzemy pod swoje skrzydła, patrzymy jak na własny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jego jakość i funkcjonalność stały na najwyższym poziomie i napawały właściciela satysfakcją.

Zadowolenie klientów to nasz priorytet.

Profesjonalizm

Gwarancja najwyższej jakości usług i terminowości