Projektowanie i wykończenia wnętrz

Kupiłeś mieszkanie lub lokal użytkowy w stanie deweloperskim i nie wiesz, co dalej? Żaden problem. QIWB zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Pomożemy Ci na każdym etapie – od wykonania projektu Twojego nowego mieszkania, poprzez odbiór lokalu, aż po jego wykończenie. Nasi projektanci to doświadczeni specjaliści, którzy podpowiedzą, w jaki sposób zaadoptować kupione wnętrza do Twojej wizji w taki sposób, aby były jak najbardziej praktyczne i funkcjonalne, a ich remont nie przekroczył Twojego budżetu.

Wykwalifikowani fachowcy zadbają, aby efekt końcowy był zgodny z założeniami i w 100% pasował do Twojej wizji. Posiadamy własne ekipy montażowe, dzięki czemu działamy kompleksowo, trzymając się wyznaczonych terminów i umów. Pomożemy w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych oraz w ich bezpiecznym dostarczeniu. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Zrealizujemy każdy pomysł

Zlecając nam aranżację lub wykończenie lokalu masz absolutną pewność, że wykonamy je w sposób, który będzie w pełni odpowiadał Twojej wizji i potrzebom. Niezależnie od tego, jak nieszablonowy i oryginalny jest Twój pomysł – razem jesteśmy w stanie wcielić go w życie. A może nie masz swojej koncepcji i liczysz na naszą kreatywność? To świetnie, bo uwielbiamy wyzwania! Nasi projektanci to zaprawieni w boju specjaliści, którzy chętnie przedstawią Ci rozmaite możliwości w zakresie projektu, aranżacji i wykończenia Twojego lokalu.

Kreatywność

Nieszablonowe wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb

Dlaczego QIWB?

Cenimy jakość i solidne wykonawstwo, a sztuka budowlana nie ma przed nami tajemnic. Na każdy lokal, który bierzemy pod swoje skrzydła, patrzymy jak na własny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jego jakość i funkcjonalność stały na najwyższym poziomie i napawały właściciela satysfakcją.

Zadowolenie klientów to nasz priorytet.

Profesjonalizm

Gwarancja najwyższej jakości usług i terminowości