Posadzki

Posadzka stanowi fundament każdego mieszkania i lokalu użytkowego. Warto więc zadbać, aby została wykonana precyzyjnie, z pełnym poszanowaniem zasad sztuki budowlanej. Jeśli chcesz mieć posadzkę, która będzie Ci służyła przez długie lata, to znajdujesz się w dobrym miejscu.

Wykonywane przez QIWB posadzki charakteryzuje idealny poziom oraz gładkość. Nie wymagają dokonywania wylewek samopoziomujących, nie pylą i są odporne na ścieranie. Dzięki swojej wysokiej jakości oraz precyzyjnemu wykonaniu stanowią doskonałe podłoże pod płytki, panele, parkiety i wykładziny. 

Oprócz klasycznych, wysokich jakościowo posadzek, w naszej ofercie znajdziesz także luksusowe posadzki anhydrytowe, które mogą być stosowane zarówno jako wylewki na ogrzewanie podłogowe, jak i bez ogrzewania podłogowego.

Posadzki anhydrytowe mogą być wykorzystane pod niemal każdym rodzajem okładziny – świetnie sprawdzą się pod płytkami, gresami, kamieniami czy cienkowarstwowymi wykładzinami winylowymi. Mogą służyć jako podkład nawet pod tak wymagające okładziny, jak podłogi drewniane czy posadzki żywiczne. 

Szukasz specjalistów od posadzek?